İz Tekstil

Hakkımızda

2005 yılında iz Tekstil yıkama sektöründe tecrübeli ve uzman bir ekip ile kurulmuştur. Firmamız hizmet vermeye başladığı günden itibaren tecrübeli ekimizi ile çağın teknolojik imkanlarını kullanarak ve ARGE'ye verdiğimiz önem ile her geçen gün siz değerli tekstil üretici firmalarına, KALİTELİ, DOĞRU ve HIZLI hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.

2005 yılında 15 kişilik ekiple 500 m2'lik alanda hizmet verirken bugün siz değerli tekstil üreticilerinin desteği ve güveni sayesinde 60 personel ile 1500 m2'lik fabrikamıza sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Saygılarımızla..

 

Misyonumuz

İz Tekstil Ürünleri Yıkama San. ve Tic. LTD. ŞTİ. Her geçen gün bir yeniliğin ortaya çıktığı tekstil sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen tecrübeli kadrosu ve istikrarlı adımları ile kendinden emin ilerlemektedir. ''Kalite her zaman güven, güven daima kaliteli bir müşteri potansiyeli demektir''. İlkesiyle İz Tekstil kaliteyi her zaman kendine bir görev edinmiştir. Bu görevi yerine getirmenin huzurunu her zaman yaşayan İz Tekstil çalışanları, firmalarını iç ve dış piyasada hatırı sayılır bir yere getirmiştir. Gelecek yıllarda daha büyük, daha kaliteli, daha çeşitli ve daha iyi bir İz Tekstil için çalışmaktayız. Ülkemize her geçen gün daha fazla katkı sağlamak, her geçen gün daha fazla istihdam için çalışmaktayız. Şartlar ne kadar zor olursa olsun biz her zaman en iyisi için çalışacağız ve en iyisini yapacağız.

 

Vizyonumuz

İz Tekstil Ürünleri Yıkama San. ve Tic. LTD. ŞTİ. Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine "VİZYON" edinmiştir.